بیشتر بخوانید

"ایران اُپن‌دسک" یا به اختصار "Iropendesk" نام مجموعه "Opendesk" در ایران است که تنها نماینده ساخت و تامین محصولات "Opendesk" در خاورمیانه می‌باشد.

"Opendesk" یک بستر جهانی برای ساخت فرنیچر خانگی_اداری استاندارد و یکنواخت (از نظر کیفیت متریال و ساخت) است.

"Opendesk" می‌خواهد مشتریان را به نزدیک ترین نماینده خود متصل کند تا در همه جای دنیا امکان خرید و استفاده از این محصولات وجود داشته باشد.

"Opendesk" این اطمینان را به شما می‌دهد که همه افراد، تجهیزات و مواد اولیه در زنجیره تامین بهترین هستند تا مصرف کنندگان در همه جای دنیا بصورت عادلانه از کیفیت بهره‌مند گردند.

سیاست قیمت گذاری محصولات "Opendesk" به نحوی پایه ریزی شده است که هزینه های مازاد به حداقل برسد و تمام آنچیزی که پرداخت می‌کنید صرف کیفیت، کیفیت و کیفیت شود که این در واقع یک مسئولیت اجتماعی در فرهنگ تامین و خرید محصولات است.

محصولات "Opendesk" با حداکثر رعایت مسائل زیست محیطی و بالاترین استاندارد های حمایتی در جهت رشد مداوم جنگل ها ساخته می‌شوند. این حمایت از انتخاب نوع مواد اولیه تا روش تولید محصولات ادامه دارد.

ما ابتدا روی فرنیچر محیط کار تمرکز کرده‌ایم چرا که می‌توانست بهترین انطباق را با روش تولید دیجیتال فرنیچر داشته باشد. البته که فرنیچر اداری فقط برای شروع است ...

ما می‌خواهیم شما فضای استاندارد خودتان را بسازید، یک محیط کار الهام بخش.

| اگر شما کسانی را می‌شناسید که فکر می‌کنید ممکن است "Opendesk" را دوست داشته باشند، ما را به آنها معرفی کنید |