چرا محصولات ما

"Iropendesk" نسل جدیدی از یک کمپانی تولید فرنیچر اداری-خانگی است.

"Iropendesk" یک فروشگاه آنلاین مبلمان و فرنیچر اداری-خانگی است که برای از بین بردن تولید انبوه مبلمان که بویژه در قرن 20ام اتفاق افتاد شکل گرفته است.

ما انبار و کارخانه جات تولید انبوه نداریم و ارسال به سراسر دنیا هم وجود ندارد، در عوض مشتریان بصورت مستقیم به تولید کنندگان رسمی "Opendesk" در دنیا وصل می‌شوند.

تولید کنندگان خودشان مراحل ساخت و ارسال محصولات را با تمام دقت و با عشق برای شما انجام می‌دهند.

حمایت از تولید کنندگان داخلی با استاندارد و نظارت جهانی:

این خرید مستقیم باعث می‌شود که شما هزینه کمتری بپردازید و در عوض مشاغل بومی بیشتری را ایجاد کنید، چرا که بخش اعظم مبلغ پرداختی شما صرف کارآفرینی بومی می‌گردد و این یک تجربه خرید معمولی را به کاری کاملا انسانی تبدیل می‌کند.

سرعت تولید و تحویل سریع سفارشات:

ساخت محصولات "Opendesk" توسط سازندگان محلی باعث می‌شود که زمان تولید چیزی بین ۳ تا ۴ هفته باشد و این در حالی است که اگر ارسال آن از خارج اتفاق می‌افتاد این زمان به 8 الی 12 هفته می‌رسید.

کاهش هزینه های لجستیک و سربار:

"Iropendesk" هزینه های لجستیکی را کاهش داده و سود خرده فروشان و حمل و نقل را که معمولا موجب 300% هزینه سربار محصولات است را حذف نموده.

درنتیجه محصولی بسیار با کیفیت تر و ارزانتر تولید می‌شود.

حفاظت از محیط زیست:

محصولات "Iropendesk" از ورق های "پلای وود" که دارای استاندارد FSC هستند ساخته می‌شوند تا این اطمینان را به شما بدهیم که چوب ها از جنگل های مدیریت شده استخراج شده اند و جنگل ها همواره در حال رشد هستند.

این بالاترین سطح از استاندارد ساخت محصولات چوبی می‌باشد.

همچنین بدلیل حذف حمل و نقل های اضافه در حین ساخت و تامین، می‌شود گفت که آلودگی و گازهای گلخانه ای کمتری تولید خواهند شد.

سفارشی شدن ابعاد و متریال:

از آنجا که محصولات "Iropendesk" تحت سفارش شما تولید می‌شود، شما این امکان را دارید که ابعاد استاندارد را سفارش دهید و یا با توجه به نیاز و مشورت با کارشناسان فنی "Iropendesk" محصول سفارشی خود را با ابعاد مورد نیاز و ممکن را سفارشی کنید.

داشتن فرنیچر اداری کمپانی ها و استارت آپ های بزرگ دنیا:

کمپانی و استارت آپ های بزرگ زیادی در دنیا از محصولات "Opendesk" استفاده می‌کنند که این نشانگر قدرت، کیفیت و طراحی برتر این محصولات است.

حالا شما می‌توانید آنها را در ایران و در دفتر کار خودتان داشته باشید.

با افتخار توسط "Opendesk" تجهیز شده اند:
فستیوال London Design Fair
شرکت همکاری و تکنولوژی TMRW
مجموعه The Collective
کمپانی Google
مجموعه طراحی و تولید Block & Tackle در آمریکا
محیط طراحی The Working Party در سیدنی
آزمایشگاه تشخیص طبی حیوانات Greenpeace
مجموعه تحقیقاتی Black Math در مرکز شهر بوستون
شرکت تکنولوژی و رباتیک Kano
و ...